Kariera

Formiernia

Odlewnia Żeliwa LK to pracodawca, którego strategia umożliwia firmie konkurowanie z najlepszymi odlewniami krajów wysoko rozwiniętych i pozwala zapewnić wysoką wydajność pracy. Chcesz należeć do naszego zespołu i razem z nami osiągnąć sukces? Zapraszamy, aplikuj na wolne stanowisko pracy.

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Jeżeli masz chęć rozwoju, jesteś osobą ambitną i poszukujesz wyzwań - zapraszamy do złożenia swojego CV na stanowisko

ROBOTYK

Obowiązki:

  • Programowanie i optymalizacja pracy robotów i maszyn obróbczych- ABB, FANUC,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Przeglądy techniczne i serwis robotów
  • Prowadzenie działań prewencyjnych i predykcyjnych na robotach
  • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych produktów i przenoszeniu ich między maszynami obróbczymi
  • Bieżąca obsługa i zapewnienie ciągłości ruchu

Wymagania:

  • Umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność
  • Asertywność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wykształcenie minimum techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym
  • Umiejętność analitycznego myślenia i konstruktywnego myślenia
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji.
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Przyjazną atmosferę

Aplikacje prosimy składać na adres: kadry@lisiekaty.pl

Specjalista ds. jakości

Zakres obowiązków:

  • aktywne uczestniczenie we wdrażaniu nowych projektów
  • znajomość metod i narzędzi jakościowych (FMEA, Plan kontroli, PPAP, 8D) oraz nadzór nad dokumentacji jakościową
  • pomiary gotowych wyrobów, także z użyciem skanera
  • nadzór nad procesem reklamacji od klientów
  • współpraca z działem technologicznym  przy zaawansowanym planowaniu jakości wyrobów

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana branża Automotive)
  • praktyczna znajomość APQP, CP, PPAP, FMEA, SPC, VDA
  • znajomość wymagań IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, VDA
  • umiejętność współpracy na wielu płaszczyznach
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office

Pracownik produkcji

Kontroler-pakowacz

Operator maszyn CNC

Szlifierz ręczny

Szlifierz automatycznej szlifierki

Wymagania:

  • Sumienność
  • Pracowitość
  • Motywacja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie odzwierciedlające indywidualne zaangażowanie i wkład pracy
  • darmowy dojazd z Grudziądza
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • okolicznościowe wypłaty socjalne i paczki świąteczne dla dzieci
  • karta Multisport dofinansowana w 50%

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email kadry@lisiekaty.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 56 46 813 92 wew. 70

Skontaktuj się z nami

Kontakt