Kariera

Formiernia

Odlewnia Żeliwa LK to pracodawca, którego strategia umożliwia firmie konkurowanie z najlepszymi odlewniami krajów wysoko rozwiniętych i pozwala zapewnić wysoką wydajność pracy. Chcesz należeć do naszego zespołu i razem z nami osiągnąć sukces? Zapraszamy, aplikuj na wolne stanowisko pracy.

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Kierownik Działu Szlifierni i Oczyszczalni

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • zarządzanie obszarem szlifierni ręcznej, szlifierni CNC i oczyszczarek odlewów
  • nadzór nad podległymi pracownikami i realizacja planów produkcji,
  • nadzór na jakością produkcji i bezpieczeństwem pracy
  • współpraca z innymi działami Odlewni
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • wykształcenie wyższe, bądź średnie techniczne
  • doświadczenie w kierowaniu pracą podległego zespołu
  • dobra znajomość pakietu MS Office
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • szkolenie i wdrożenie przed rozpoczęciem samodzielnej pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanego rezultatu
  • duże możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy

m.mioduszewski@lisiekaty.pl

tel. 605 42 68 66

Szlifierz odlewów

Operator obrabiarek CNC

Kontroler-pakowacz

Operator wózków widłowych

Pracownik produkcji rdzeni

Miejsce pracy: Grudziądz

Proponujemy stabilne zatrudnienie.

Wymagania:

Szukamy pracowników: sumiennych, pracowitych i zmotywowanych na podnoszenie swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

Darmowy transport do pracy z Grudziądza, bogaty pakiet socjalny, stabilne i terminowe wynagrodzenie. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie uprawnień certyfikowanych przez UDT.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email kadry@lisiekaty.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 56 46 813 92 wew. 70

Skontaktuj się z nami

Kontakt