Kariera

Formiernia

Odlewnia Żeliwa LK to pracodawca, którego strategia umożliwia firmie konkurowanie z najlepszymi odlewniami krajów wysoko rozwiniętych i pozwala zapewnić wysoką wydajność pracy. Chcesz należeć do naszego zespołu i razem z nami osiągnąć sukces? Zapraszamy, aplikuj na wolne stanowisko pracy.

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Zmianowy Kierownik Produkcji

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie obszarem formierni i topialni (automatyczne linie)
  • nadzór nad podległymi pracownikami i realizacja dziennych planów produkcji
  • nadzór nad jakością produkcji i bezpieczeństwem pracy

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie inżynierskie - preferowane kierunki odlewnicze
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firme
  • wdrożenie przed rozpoczęciem samodzielnej pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do rzeczywistego wkładu pracy
  • duże możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Specjalista ds. infrastruktury technicznej w dziale Utrzymania Ruchu

  • bieżąca kontrola stanu technicznego obiektów budowlanych (hale, biura, sanitariaty, place rozładunkowe, składowiska, bramy itp.), ofertowanie i zlecanie napraw i remontowych, zarówno przez podmioty zewnętrzne, jak i służby własne, nadzór nad zleconymi pracami pod kątem jakości i terminowości realizacji
  • nadzór nad transportem wewnętrznym – wózki widłowe, ładowarki (prowadzenie ewidencji, współpraca z UDT)
  •  ofertowanie i zamawianie części zamiennych, urządzeń i wyposażenia technicznego wg wskazań
  • wykonywanie zleconych czynność kontroli, szeroko rozumianych pomiarów technicznych oraz współudział w pracach badawczych i rozwojowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • umiejętność obsługi komputera
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  •   pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV .

Szlifierz odlewów

Operator obrabiarek CNC

Kontroler-pakowacz

Operator wózków widłowych

Pracownik produkcji rdzeni

Miejsce pracy: Grudziądz

Proponujemy stabilne zatrudnienie.

Wymagania:

Szukamy pracowników: sumiennych, pracowitych i zmotywowanych na podnoszenie swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

Darmowy transport do pracy z Grudziądza, bogaty pakiet socjalny, stabilne i terminowe wynagrodzenie. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie uprawnień certyfikowanych przez UDT.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email kadry@lisiekaty.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 56 46 813 92 wew. 70